Князєв розповів, як просувається розслідування вбивства Шеремета

11 Січень, 2019 - 00:54
Глава Нацполіції заявив, що злочинці після себе залишили мізерну кількість доказів.
Про це повідомляють Українські новини. "Вбивство Павла Шеремета - це настільки висококваліфіковане правопорушення, злочинці після себе залишили настільки мізерну кількість матеріальних доказів, що навіть якщо б з першої секунди злочину було встановлено ім'я особи, яка його вчинила, я не впевнений, що їй б оголосили підозру по сьогоднішній день", - сказав Князєв.  За словами чиновника, слідчо-оперативна група максимально зібрала та зафіксувала ті докази, які можуть нести будь-яке матеріальне наповнення: аудіо, відео, радіорозвідку, докази, зібрані з місця правопорушення, шляхи підходу-відходу злочинців, дані про останні дні та тижні життя убитого. Нагадаємо, Луценко заявив, що коло підозрюваних у вбивстві Шеремета значно зменшилось. .

іСамооборона

Новини

14:15
Для людини, яка втомилася від міського гамору, нічого кращого, ніж трішки екстремальне, втім дуже екологічне житло, для відпочинку, мабуть, немає. Та й збудувати мазанку можна своїми силами!
18:25
На офіційних сторінках села в мережі люди часом звертаються одне до одного “шановні хріняші!”
16:30
"Буде важко довести провину саме акціонерів у відмиванні коштів, зокрема Ігоря Коломойського. Юридично він не мав стосунку до операційного управління банком".
12:05
У неділю, 16 червня, християни східного обряду відзначають Зіслання Святого Духа.
10:02
Фонд соціального страхування у катастрофічній ситуації, грошей на виплати не вистачає. Чому так склалось?
09:36
Зазвичай на українській енергетичній біржі ціни на газ нижчі, ніж середня імпортна вартість і вартість для комерційних споживачів.
09:10
Витрати на це оцінили майже у півтора мільйона гривень.
14:23
У ПЦУ вестимуть відкриті реєстри своїх членів. Реєструватимуть у релігійних громадах всіх охочих віком від 18 років. Як це працюватиме?
13:12
Усе, що варто знати про те, як визначають поріг "склав/не склав" для тестів зовнішнього незалежного оцінювання.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.