Голова ВР повідомив, скільки парафій перейшло з Московського патріархату до ПЦУ

5 Січень, 2019 - 18:16
За словами Парубія, всі процедури зі створення Православної церкви України завершаться після отримання томосу про автокефалію
Голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що наразі вже 40 парафій, що були в єдності з Московським патріархатом, перейшли до єдиної помісної Православної церкви України, пише УНІАН.   Про це Парубій повідомив в коментарі українським ЗМІ після завершення урочистого богослужіння в соборі святого Георгія в Стамбулі перед підписанням Вселенським патріархом Варфоломієм томосу про надання автокефалії Православній церкві України. «Ми вже маємо більше 40 парафій, які перейшли (з УПЦ Московського патріархату до Православної церкви України). Але сьогодні юридично не впорядковано куди власне переходити, тому що немає юридично завершеної процедури», - заявив він. За словами Парубія, всі процедури зі створення Православної церкви України завершаться після отримання томосу про автокефалію.

іСамооборона

Новини

13:26
У деяких країнах Європи поза шлюбом народжується більше дітей, ніж у зареєстрованому шлюбі. Серед причин такої ситуації - матеріальна вигода.
14:07
Більшість християн асоціює цей час із відмовою від певної їжі. Втім Церква радить зосередитися на важливішому.
12:31
Сьогодні у нього 1000 поросят, а доглядають за ними лише троє працівників.
10:27
У деяких веснянках, які вдалося розшифрувати етнографам, цю пору символізувала маленька дівчинка.
09:00
Успішне складання тестів сприяло вступу у Стенфордський, Єльський та інші престижні університети США.
19:20
Скільки тут українців? Чому вони сюди емігрують?
15:06
Про зміни в доступі до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.