Ціни на нафту продовжують зростати

4 Січень, 2019 - 10:08
Ціни на нафту зростають у п'ятницю п'яту сесію поспіль на сигналах зниження видобутку державами ОПЕК.
Про це свідчать дані торгів, передає "Інтерфакс-Україна". Нервозність на ринку, проте, зберігається з огляду на сигнали ослаблення економічного підйому в Китаї та погіршення перспектив світової економіки загалом, а також продовження зростання запасів у США. Вартість березневих ф'ючерсів на Brent на лондонській біржі ICE Futures становить 56,11 долара за барель, що на 0,16 долара (0,29%) вище за рівень закриття попередньої сесії. У четвер ці контракти подорожчали на 1,04 долара (1,89%) - до 55,95 долара за барель. Ф'ючерс на WTI на лютий на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) до цього часу подорожчав на 0,24 долара (0,51%) - до 47,33 долара за барель.

іСамооборона

Новини

14:15
Для людини, яка втомилася від міського гамору, нічого кращого, ніж трішки екстремальне, втім дуже екологічне житло, для відпочинку, мабуть, немає. Та й збудувати мазанку можна своїми силами!
18:25
На офіційних сторінках села в мережі люди часом звертаються одне до одного “шановні хріняші!”
16:30
"Буде важко довести провину саме акціонерів у відмиванні коштів, зокрема Ігоря Коломойського. Юридично він не мав стосунку до операційного управління банком".
12:05
У неділю, 16 червня, християни східного обряду відзначають Зіслання Святого Духа.
10:02
Фонд соціального страхування у катастрофічній ситуації, грошей на виплати не вистачає. Чому так склалось?
09:36
Зазвичай на українській енергетичній біржі ціни на газ нижчі, ніж середня імпортна вартість і вартість для комерційних споживачів.
09:10
Витрати на це оцінили майже у півтора мільйона гривень.
14:23
У ПЦУ вестимуть відкриті реєстри своїх членів. Реєструватимуть у релігійних громадах всіх охочих віком від 18 років. Як це працюватиме?
13:12
Усе, що варто знати про те, як визначають поріг "склав/не склав" для тестів зовнішнього незалежного оцінювання.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.