На Донбасі під час війни зруйновано 40 тисяч будинків, - ООН

17 Грудень, 2018 - 17:58
Унаслідок бойових дій на сході України по обидва боки від лінії зіткнення зруйновано понад 40 тисяч будинків у Донецькій та Луганській областях.
Про це йдеться в доповіді моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, передає Радіо Свобода. Згідно з даними моніторингу, через конфлікт в Україні – 1,5 мільйона внутрішньо переміщених осіб, 3,4 мільйона людей потребують допомоги, щоб отримати доступ до питної води, ще 1,3 мільйона людей загрожує «значна небезпека припинення водо- і (або) теплопостачання взимку». «Відсутність належного та безпечного житла надалі залишається нагальною соціальною та гуманітарною потребою, що вимагає наявності ефективного механізму реституції та компенсації за приватне майно, зруйноване або пошкоджене в результаті збройного конфлікту по обидва боки від лінії зіткнення. Такий механізм є необхідним для постконфліктного відновлення і забезпечення сталого мир», – йдеться в документі. Збройний конфлікт на Донбасі триває від 2014 року після російської анексії Криму.

іСамооборона

Новини

13:26
У деяких країнах Європи поза шлюбом народжується більше дітей, ніж у зареєстрованому шлюбі. Серед причин такої ситуації - матеріальна вигода.
14:07
Більшість християн асоціює цей час із відмовою від певної їжі. Втім Церква радить зосередитися на важливішому.
12:31
Сьогодні у нього 1000 поросят, а доглядають за ними лише троє працівників.
10:27
У деяких веснянках, які вдалося розшифрувати етнографам, цю пору символізувала маленька дівчинка.
09:00
Успішне складання тестів сприяло вступу у Стенфордський, Єльський та інші престижні університети США.
19:20
Скільки тут українців? Чому вони сюди емігрують?
15:06
Про зміни в доступі до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.