Прем'єр Бельгії окреслив головні пріоритети оновленого уряду

9 Грудень, 2018 - 23:38
Він назвав головними завданнями уряду на майбутній період посилення купівельної спроможності і зміцнення соціально-економічної політики.
Після засідання в неділю позачергової Ради міністрів федерального уряду Бельгії прем'єр-міністр Шарль Мішель провів прес-конференцію, на якій окреслив головні пріоритети кабінету після виходу з нього міністрів і держсекретарів від партії "Новий фламандський альянс" (N-VA), повідомляє Інтерфакс-Україна. Виступаючи нідерландською і французькою мовами, він назвав головними завданнями уряду на майбутній період посилення купівельної спроможності і зміцнення соціально-економічної політики, дотримання представленого у вересні національного "інвестиційного пакту" і Brexit. "На нас лежить відповідальність за прийняття рішень з цих тем", - пояснив глава бельгійського уряду. Він також підкреслив значення питань безпеки та правосуддя. Серед пріоритетів Ш.

іСамооборона

Новини

13:26
У деяких країнах Європи поза шлюбом народжується більше дітей, ніж у зареєстрованому шлюбі. Серед причин такої ситуації - матеріальна вигода.
14:07
Більшість християн асоціює цей час із відмовою від певної їжі. Втім Церква радить зосередитися на важливішому.
12:31
Сьогодні у нього 1000 поросят, а доглядають за ними лише троє працівників.
10:27
У деяких веснянках, які вдалося розшифрувати етнографам, цю пору символізувала маленька дівчинка.
09:00
Успішне складання тестів сприяло вступу у Стенфордський, Єльський та інші престижні університети США.
19:20
Скільки тут українців? Чому вони сюди емігрують?
15:06
Про зміни в доступі до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.