Трагедія на балеті: танцівниця упала в оркестрову яму

13 Листопад, 2018 - 20:24
У Дніпрі під час вистави у Дніпропетровському театрі опери та балету зі сцени впала балерина, яка виконувала одну з головних ролей у виставі "Спляча красуня".
Як повідомляє Dnepr24, дівчина впала зі сцени прямо в оркестрову яму. Їй на допомогу кинулися та працівники театру, і небайдужі глядачі. "Дівчину винесли на спінальних ношах і з шийним коміром. "Швидка" відвезла її вобласну лікарню імені Мечникова". Дівчина була у свідомості, трималася, як боєць", — розповіла Дар'я Гречищева, прес-секретар ДСНС в Дніпропетровській області, яка стала свідком події.

іСамооборона

Новини

14:15
Для людини, яка втомилася від міського гамору, нічого кращого, ніж трішки екстремальне, втім дуже екологічне житло, для відпочинку, мабуть, немає. Та й збудувати мазанку можна своїми силами!
18:25
На офіційних сторінках села в мережі люди часом звертаються одне до одного “шановні хріняші!”
16:30
"Буде важко довести провину саме акціонерів у відмиванні коштів, зокрема Ігоря Коломойського. Юридично він не мав стосунку до операційного управління банком".
12:05
У неділю, 16 червня, християни східного обряду відзначають Зіслання Святого Духа.
10:02
Фонд соціального страхування у катастрофічній ситуації, грошей на виплати не вистачає. Чому так склалось?
09:36
Зазвичай на українській енергетичній біржі ціни на газ нижчі, ніж середня імпортна вартість і вартість для комерційних споживачів.
09:10
Витрати на це оцінили майже у півтора мільйона гривень.
14:23
У ПЦУ вестимуть відкриті реєстри своїх членів. Реєструватимуть у релігійних громадах всіх охочих віком від 18 років. Як це працюватиме?
13:12
Усе, що варто знати про те, як визначають поріг "склав/не склав" для тестів зовнішнього незалежного оцінювання.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.