Хлібний елеватор вартістю 60 мільйонів гривень повернули державі

9 Листопад, 2018 - 15:50
Цілісний майновий комплекс є об'єктом державної власності, що не підлягає приватизації та корпоратизації у зв'язку з його загальнодержавним значенням.
Прокуратура міста Києва у судовому порядку домоглась повернення у державну власність незаконно відчуженого цілісного майнового комплексу Хлібної бази №78 вартістю 60 млн гривень, розташованого у с. Злинка Маловисківського району Кіровоградської області. Про це повідомляє прес-служба відомства. "Цілісний майновий комплекс є об’єктом державної власності, що не підлягає приватизації та корпоратизації у зв’язку з його загальнодержавним значенням. Однак, незважаючи на встановлену законом заборону на відчуження вказаного майна та за відсутності згоди Уряду, виконавчий комітет Злинської сільської ради прийняв рішення про оформлення права власності на комплекс будівель Хлібної бази за Публічним акціонерним товариством", - йдеться у повідомленні.

іСамооборона

Новини

13:26
У деяких країнах Європи поза шлюбом народжується більше дітей, ніж у зареєстрованому шлюбі. Серед причин такої ситуації - матеріальна вигода.
14:07
Більшість християн асоціює цей час із відмовою від певної їжі. Втім Церква радить зосередитися на важливішому.
12:31
Сьогодні у нього 1000 поросят, а доглядають за ними лише троє працівників.
10:27
У деяких веснянках, які вдалося розшифрувати етнографам, цю пору символізувала маленька дівчинка.
09:00
Успішне складання тестів сприяло вступу у Стенфордський, Єльський та інші престижні університети США.
19:20
Скільки тут українців? Чому вони сюди емігрують?
15:06
Про зміни в доступі до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.