День захисника: список вулиць Києва, які сьогодні перекриють

14 Жовтень, 2018 - 09:25
Сьогодні, 14 жовтня, в Києві проводитимуться урочисті заходи, приурочені до Дня захисника України. Тому частина центральних вулиць столиці буде перекрита
Про те, яких саме вулиць торкнеться перекриття, повідомляє Центр організації дорожнього руху Києва. Так, 14 жовтня будуть перекриті такі вулиці: вулиця Володимирська, на ділянці між бульваром Тараса Шевченка і вулицею Льва Толстого; бульвар Тараса Шевченка в бік Бессарабської площі, від вулиці Володимирської до Хрещатика; вулиця Пушкінська, на відрізку від вулиці Льва Толстого до бульвару Тараса Шевченка; вулиця Велика Васильківська, від Хрещатика до Скоропадського; проїзд навколо Бессарабського ринку; вся вулиця Хрещатик; вулиця Грушевського, на ділянці від Європейської площі до Петровської алеї; вся Європейська площа; Володимирський узвіз; з'їзд з Поштової площі на Набережно-Хрещатицьку. Також буде частково обмежено рух на: вулиці Богдана Хмельницького, від Хрещатика до Пушкінської; вулиці Прорізній від вулиці Хрещатик до Пушкінської; вулиця Архітектора Городецького на ділянці від вулиці Заньковецької до Хрещатика. .

іСамооборона

Новини

10:27
У деяких веснянках, які вдалося розшифрувати етнографам, цю пору символізувала маленька дівчинка.
09:00
Успішне складання тестів сприяло вступу у Стенфордський, Єльський та інші престижні університети США.
19:20
Скільки тут українців? Чому вони сюди емігрують?
15:06
Про зміни в доступі до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
13:25
Добувати напій можна з дерев діаметром 20 сантиметрів і більше, і лише до середини квітня.
10:45
На запитання про те, що робитиме водій, якщо пасажиру стане зле, він відповів: "Виведу на свіже повітря”.
17:31
Докладно - про нові Правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.