Путівки в "Артек" і "Молоду гвардію" цього року обійшлися у понад 200 мільйонів гривень

10 Жовтень, 2018 - 16:19
За ці гроші оздоровилися та відпочили близько 24 тисячі дітей
Мінсоцполітики днями заплатило ДП "УДЦ "Молода гвардія" за послуги з оздоровлення та відпочинку дітей 1,1 мільйона гривень, а ДПУ "МДЦ "Артек" - понад 800 тисяч гривень. Дані про відповідні трансакції з'явилися на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів, повідомляє Експрес-онлайн. Від початку року ці дитячі центри отримали разом уже майже 134 мільйони гривень з бюджету. Крім цього, Мінсоцполітики перераховує їм ще батьківську плату за путівки. Загалом цього року Міністерство соціальної політики України уклало два договори з ДП "МДЦ "Артек" та один із ДП "УДЦ "Молода гвардія" щодо закупівлі послуги з оздоровлення та відпочинку дітей.

іСамооборона

Новини

18:39
В інших силових структурах мінімальна зарплатня починатиметься від 9 тис. грн.
18:34
Порушника позбавлено права керувати автомобілем на 10 років, також він має сплатити понад 40 тисяч гривень штрафу.
18:20
Житель Шепетівського району на Хмельниччині під час з'ясування стосунків із рідним братом ледь не застрелив його з обріза, пише Експрес-онлайн із посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.
17:51
На валютних торгах сьогодні спостерігався розворот, пише Експрес-онлайн. Після кількаденного зміцнення, гривня почала падати.
17:12
У кількох містах у повітрі з'явилась димка. Чим спричинене це явище і чи небезпечне воно?
17:09
У Житомирі винесли вирок раніше засудженому, що не відмовився від злодійських звичок, навіть маючи проблеми зі здоров"ям, пише Експрес-онлайн із посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.
16:57
Порядок обчислення часу на території України визначений постановою уряду.
16:42
Зокрема, патрульні не будуть ховатися у кущах, аби зафіксувати швидкість автомобіля.
16:40
Попередній вирок жителя Олександрії не зупинив, пише Експрес-онлайн із посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.