Новий курс Тимошенко: у документі знайшли плагіат і помилки

3 Жовтень, 2018 - 08:47
Розділ 23 практично повністю скопійований з доповіді аналітичного центру "Оптіма" від 2017 року.
Програма "Новий економічний курс" Юлії Тимошенко, яку та опублікувала 21 вересня, містить плагіат і самоплагіат, недійсні джерела та помилки. Про це йдеться у публікації видання Vox Ukraine. Так, видання зазначає, що розділи щодо банків та монетарної політики (7, 8, 18, 19) практично повністю переписані зі "Стратегії розвитку банківської системи", підготовленої Експертною групою Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності ще у 2016 році, а розділ 23 (земельні відносини) — практично повністю скопійований з доповіді аналітичного центру "Оптіма" від 2017 року. "Зрозуміло, що і в "Нового курсу", і в цієї доповіді одні й ті самі автори, однак у країнах, де існують стандарти академічної доброчесності, таке запозичення називається самоплагіатом", – пишуть журналісти. Видання також звертає увагу на те, що багато інформації у програмі скопійовано з відкритих джерел.

іСамооборона

Новини

17:10
Під час Архієрейського собору УПЦ КП узгоджено кандидата у Предстоятелі Української Православної Помісної Церкви від Київського патріархату.
17:10
Сьогодні вранці на Київщині на четвертому поверсі п'ятиповерхового десятипід'їздного житлового будинку стався вибух (ймовірно побутового газу) без горіння.
16:42
У ДПСУ обіцяють, що кількість таких кримінальних проваджень значно збільшиться.
16:33
Через вибух газу в 5-ти поверховому будинку пошкоджені 27 квартир, в якій проживають 63 людини.
16:13
Ключові свідки виступили у суді над колишнім нацгвардійцем Віталієм Марківим в Італії.
16:10
Директору Мокрокалигірського психоневрологічного інтернату на Черкащині так кортіло дізнатися, що робиться в закладі в період його відсутності, що ледь не потрапив за ґрати, пише Експрес-онлайн із посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.
15:41
Перший поїзд сполученням Запоріжжя-Ужгород відправиться у неділю, 16 грудня.
15:20
Політв'язень Кремля Олег Сенцов отримав у колонії посилку, яку йому відправили місяць тому.
15:14
У суді оголошено обвинувальний вирок 53-річному чоловіку, який вчинив насильницькі дії сексуального характеру стосовно двох сестер 7 та 10 років.
15:00
Зокрема, народна депутатка задекларувала авторські права на книгу, пише Експрес-онлайн.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.