Релігієзнавець: для Помісних Православних Церков Глава УПЦ КП - не патріарх, а архієпископ-митрополит

22 Жовтень, 2018 - 18:35
Затверджений Синодом титул Глави УПЦ КП може залишитися і в Предстоятеля, якому Константинополь надасть Томос.
Відтепер повний титул Глави УПЦ КП звучатиме так: "Святійший Блаженнійший (ім'я), Архієпископ і Митрополит Києва — Матері міст Руських, Галицький, Патріарх всієї Руси-України, Свято-Успенських Києво-Печерської та Почаївської Лавр Священноархімандрит". Скорочена форма: "Святійший (ім'я), Патріарх Київський і всієї Руси-України", але допускається також: "Блаженнійший Архієпископ (ім'я), Митрополит Київський і всієї Руси-України". Під час богослужінь титул Предстоятеля УПЦ КП звучатиме як і раніше, відповідно до текстів Служебника та Чиновника Архієрейського служіння: "Святійшого (ім'я), Патріарха Київського і всієї Руси-України". Вищому духовенству УПЦ КП продовжують закидати, що не годиться Предстоятеля Патріархом називати, оскільки не було встановлене патріаршество Української Православної Церкви. "Але ж "патріарх" — це не сан, а посада.

іСамооборона

Новини

12:00
Подробиці історії та відповіді на ключові питання щодо документів, необхідних для призначення і виплати пенсії.
10:00
Юристи кажуть, що в законодавстві України не існує терміну “колектор”, це юридично неврегульоване поняття, що межує з напіврекетом, напіввимагачами, телефонними хуліганами.
12:00
Щоб з'ясувати це, вирушаю до районних відділень соцзахисту, де нині просто таки кипить робота.
12:35
Деякі прості дії можуть допомогти пришвидшити пошуки доньки чи сина, які не виходять на зв'язок.
12:00
Історія читача газети "Експрес" із Житомира, який вже пів року свариться з газівниками та відстоює свої права.
12:00
Ексклюзивні подробиці про умови утримання у тюрмі українського нацгвардійця, засудженого до 24 років позбавлення волі.
11:30
Данія дала дозвіл на будівництво магістрального газопроводу. Та у найближчі два роки Росія все одно не зможе обійтися без транзиту газу українською територією, кажуть експерти.
11:30
Україну зобов'язали виплатити компенсацію колишній очільниці Слов'янська, яка з хлібом-сіллю вітала терористів. І не тільки їй.
14:00
Аналізуємо ухвалений парламентом законопроект: які зміни він передбачає, які недоліки у документі зауважують експерти та які наслідки передбачуваних новацій для споживачів?
11:30
НБУ дозволив населенню купувати валюту та дорогоцінні метали без документів та інших обмежень. Щоправда, не все так однозначно.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.