Українська віце-прем’єрка задекларувала коштовний подарунок

19 Жовтень, 2018 - 11:55
Віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе отримала подарунок у негрошовій формі на суму 123 тисяч 792 гривні, пише Експрес-онлайн.
Про це йдеться у повідомленні про суттєві зміни в майновому стані у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Подарунок урядовцю зробила мама Марія Климпуш. Це вже не вперше Іванна Климпуш-Цинцадзе отримує від батьків подарунки. Так, у липні цього року вона отримала два подарунки від свого батька Ореста в не грошовій формі на суму 151 тисяч 520 гривень та 1 мільйон 778 тисяч 425 гривень. Минулого року віце-прем"єр отримала 527 тисяч 647 гривень заробітної плати, 54 тисячі гривень становив її дохід від надання майна в оренду.

іСамооборона

Новини

14:15
Для людини, яка втомилася від міського гамору, нічого кращого, ніж трішки екстремальне, втім дуже екологічне житло, для відпочинку, мабуть, немає. Та й збудувати мазанку можна своїми силами!
18:25
На офіційних сторінках села в мережі люди часом звертаються одне до одного “шановні хріняші!”
16:30
"Буде важко довести провину саме акціонерів у відмиванні коштів, зокрема Ігоря Коломойського. Юридично він не мав стосунку до операційного управління банком".
12:05
У неділю, 16 червня, християни східного обряду відзначають Зіслання Святого Духа.
10:02
Фонд соціального страхування у катастрофічній ситуації, грошей на виплати не вистачає. Чому так склалось?
09:36
Зазвичай на українській енергетичній біржі ціни на газ нижчі, ніж середня імпортна вартість і вартість для комерційних споживачів.
09:10
Витрати на це оцінили майже у півтора мільйона гривень.
14:23
У ПЦУ вестимуть відкриті реєстри своїх членів. Реєструватимуть у релігійних громадах всіх охочих віком від 18 років. Як це працюватиме?
13:12
Усе, що варто знати про те, як визначають поріг "склав/не склав" для тестів зовнішнього незалежного оцінювання.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.